1070986_w100_h100_logotipanimirovanyj.gif
Журнал


Журнал «Дорожня галузь України» спеціалізований журнал для фахівців підприємств і організацій усіх форм власності, що займаються будівництвом, ремонтом та експлуатацією доріг, для всіх, кому небайдужа доля українських доріг. Мета видання – надавати повну і всебічну інформацію щодо перспектив розвитку автодорожньої галузі, знайомити з новими технологіями в дорожньому будівництві, з провідними українськими та світовими компаніями, науковими досягненнями та оригінальними практичними розробками, консультувати щодо особливостей дорожньої техніки та з інших важливих питань професійної діяльності. На сторінках журналу ви знайдете нормативні документи, аналітичні матеріали про наболілі проблеми дорожньої галузі, історичні нариси про розвиток дорожнього будівництва в Україні, багато іншої корисної та важливої інформації. Ми познайомимо вас із яскравими особистостями, патріотами галузі, які своєю діяльністю сприяють економічному відродженню України, її інтеграції у європейську спільноту.

ОСНОВНІ РУБРИКИ ЧАСОПИСУ:

  • ОФІЦІЙНО – висвітлення офіційних подій, зокрема проведення колегій Укравтодору, засідань, на яких розглядаються важливі питання економічного, соціального та правового характеру.
  • ПУСКОВІ ОБ’ЄКТИ – інформація про відкриття нових доріг, мостів, шляхопроводів в Україні.
  • ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ – розкриття актуальних проблем, здобутків та бачення перспектив роботи організацій дорожнього господарства.
  • КОНФЕРЕНЦІЇ – науково-практичні конференції, присвячені науковим розробкам, новим технологіям, методам сучасного будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг і об’єктів на них.
  • РЕГІОНИ – особливості дорожніх організацій областей, досягнення і проблеми.
  • ЛІДЕРИ ГАЛУЗІ – розповідь про найбільш успішні, перспективні підприємства та організації галузі.
  • НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ – про розробку та застосування нових технологій для будівництва і ремонту автомобільних доріг.
  • ДОРОЖНЯ ТЕХНІКА – новинки у світі дорожньої техніки, переваги, думки експертів.
  • ОСОБИСТІСТЬ – знайомство з визначною особистістю в дорожній галузі, її шлях до успіху.
  • ЗОРЯНИЙ ГІСТЬ – інтерв’ю з відомою людиною, якій не байдужа доля українських доріг.


КРЕДО РЕДАКЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ЖУРНАЛУ – відкритість для спілкування з читачами, надання повної та всебічної інформації щодо усіх аспектів діяльності галузі автомобільних доріг.

Сподіваємось, наш журнал стане Вашим надійним другом, порадником, консультантом у професійній діяльності. Ми щиро вболіваємо за розвиток галузі автомобільних доріг України і віримо, що наша діяльність сприятиме полегшенню реалізації Ваших задумів.

 

Обложка журнала "Дорожня галузь" №4 2017

№4 2017

Провідні підприємства

Будівництво доріг
Дорожнє облаштування
Дорожні матеріали
Дорожня техніка

Курс валют

Курсы валют на PROext


Загальне голосування

Чим потрібно доповнити рубрику "Дорожня техніка"?
 

 

Розробка сайту - інтернет-студія Бо-Ко

Новини по E-mail: