UKR | ENG

Сторінка головного редактора

Головний редактор журналу - Почесний дорожник, Заслужений журналіст України
Лідія Чередніченко

Лідія Василівна Чередніченко все життя присвятила журналістській діяльності. Багато її публікацій у загальнодержавних виданнях викликали суспільний резонанс, привертаючи увагу до болючих проблем сьогодення, а інтерв’ю з відомими політиками, народними депутатами України, керівниками провідних підприємств, діячами мистецтва і науки зробили значний внесок у розвиток вітчизняної журналістики.

За підтримки Укравтодору та завдяки зусиллям Лідії Чередніченко вперше в історії галузі у 2006 році почав виходити спеціалізований журнал «Дорожня галузь України». Сьогодні це провідне галузеве видання, на сторінках якого висвітлюються найважливіші питання розвитку мережі автомобільних доріг, розповідається про визначних дорожників нашої країни. Його основне завдання – створювати позитивний імідж дорожньої галузі, переконувати у важливості розбудови доріг для економіки держави, бути надійним порадником для дорожників у їхній професійній діяльності.

Важливим напрямком творчої діяльності Лідії Чередніченко також є видавництво. Під її керівництвом і за безпосередньої участі видані монографії провідних українських вчених у сфері автотранспорту та автомобільних доріг, підручники для вищих навчальних закладів, а також перше в історії галузі енциклопедичне видання «Дорожники України – патріоти галузі і своєї держави», за підготовку якого їй присвоєно звання «Почесний дорожник».


Обложка журнала "Дорожня галузь" №5 2017

№5 2017

Читайте у номері:

  • Прокладаючи дороги у краще майбутнє
  • Проектна справа в дорожньому будівництві: проблеми, досягнення, завдання на майбутнє
  • Китайський прорив. Які дорожні проекти планує реалізувати в Україні China Road and Bridge Corporation
  • «Будівництво століття»: чергова спроба
Провідні підприємства

Будівництво доріг
Дорожнє облаштування
Дорожні матеріали
Дорожня техніка

Загальне голосування

Чим потрібно доповнити рубрику "Дорожня техніка"?
 

 

- інтернет-студія Бо-Ко

Новини по E-mail: